/Files/images/kovt1.jpg

Ковтун Олена Валеріївна,

вихованка відділення тенісу настільного, тренери Бондар Л.В., Фаталевич Л.М.

Майстер спорту СРСР міжнародного класу з настільного тенісу. Чемпіонка Європи з настільного тенісу , учасниця Олімпійських ігор 1988 р. ( Сеул) і 2000 р. ( Сідней) . Неодноразова чемпіонка СРСР, України, Польщі, Італії, Франції, Німеччини, Уельсу, Болгарії. Член збірної команди СРСР (1981-1988 рр. . ) Та збірної команди України (1991-2000 рр. . ) Закінчила філологічний факультет Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна.В університеті працює з 2006 року старшим викладачем кафедри фізичного виховання і спорту. Викладає дисципліну « Фізичне виховання» ( спеціалізації - « настільний теніс » , « бадмінтон »). Відповідає за організацію фізичного виховання на факультеті міжнародних відносин та туристичного бізнесу.

/Files/images/p1010095_1.jpg

Балесна Вікторія Володимирівна,

вихованка відділення тенісу настільного,тренери Пасік Д.Ш., Фаталевич Л.М.

Заслужений тренер України.Закінчила механічний факультет Харківської державної академії інженерів залізничного транспорту, магістратуру Харківської державної академії фізичної культури.З 2012 року працює тренером-викладачем на відділенні тенісу настільного КДЮСШ № 11

/Files/images/bozhko.jpg

Божко Наталія Миколаївна,

вихованка відділення тенісу настільного, тренери Бондар Л.В., Пасік Д.Ш.

Заслужений майстер спорту України. Чемпіонка 19 Дефлімпійських ігор (Рим, Італія) та 20 Дефлімпійських ігор (Мельбурн, Австралія), срібний призер 18 Дефлімпійських ігор (Копенгаген, Данія), неодноразова переможниця та призер Чемпіонатів СРСР, Європи та України. Член збірної команди СРСР 1989-1991 р.р., збірної України 1988-2005р.рЗакінчила у 1998 році економічний факультет Харківського національного університету міського господарства ім. О.М.Бекетова, у 2014 - факультет заочного навчання та підвищення кваліфікації Харківської державної академії фізичної культури. З 2008 року працює тренером-викладачем на відділенні тенісу настільного КДЮСШ№11. З 2014 року працює інструктором-методистом КДЮСШ №11.

/Files/images/Полуян.jpg

Полуян Тимофій,

вихованець відділення волейболу, тренер Підобід М.І.

2023 рік - майстер спорту україни міжнародного класу, гравець збірної україни з волейболу, капітан молодіжної збірної україни з волейболу (2016 року), срібний призер чемпіонату європи, чвертьфіналіст чемпіонату світу.

/Files/images/pavlyukov.jpg

Павлюков Дєніс,

вихованець відділення боротьби самбо, тренери Марухненко О.В., Шевченко О.В., Кармазінський О.В.

Бронзовий призер Чемпіонату Світу
Срібний призер Чемпіонату Європи